< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - bez kategorii
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Stella, czyli mHrok na czterech łapkach.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Nie ogarniasz mojego psa? Witaj w klubie. Ja ją chyba ogarniam najmniej._. Ale to dlatego nigdy mi się z nią nie nudzi, zawsze mnie czymś zaskoczy... Raz powie "muom", raz będzie kłapać, żeby wydębić parówkę, raz wejdzie do lodówki. Pocieszne stworzonko^^
bez kategorii Entries with no category
Stary

Siemano.

Napisane 19-05-2011 o 18:09 przez Sandy
Dzisiaj krótko. Ogólnie chciałabym się pochwalić, że mój pies poza kłapaniem umie jeszcze jedną zawalistą rzecz. Przynosi mi kapelusz XD Na komendę 'Stella, kapelusz, aport' szuka kapelusza, bierze w zęby i daje mi do ręki Przynajmniej nie mam już kłopotów z wyborem nakrycia głowy przed wyjściem z domu XD
A tak poza tym, mam dzisiaj dołerski dzień, ale nie zamierzam Wam tu smęcić. Faktem jednak jest to, że wszystko jest niesprawiedliwe i chciałam się tym z Wami podzielić._.
Coraz
...
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 0 Sandy jest offline
Stary

Tak jak obiecałam. :)

Napisane 14-05-2011 o 16:47 przez Sandy
Miałam częściej pisać notatki, to piszę. Mimo że nikt nie komentuje... ale w ogóle zauważyłam, że blog mampsa.pl zamiera, i martwi mnie to, bo to moja ulubiona strona o psach. Jako świeżo upieczony opiekun forum mam jednak genialny plan, żeby je ocalić. Jak? Na razie nie wnikam w szczegóły
Cóż. Ostatnio mój umysł (w kwestii psa) krąży wokół dwóch rzeczy:
- Czy ona nie jest w ciąży?! D8
- Ktoś mi psa podmienił O3o
Otóż macam ją (bez skojarzeń) regularnie i mam dziwne
...
opiekun forum mampsa.pl
Stary

Oryginalny tytuł

Napisane 02-05-2011 o 10:20 przez Sandy
Nie miałam pomysłu na tytuł
Tak tam chciałam coś maznąć, bo nie pisałam już od dawna na blogu nic, więc się reflektuję i biorę do roboty
Postanowiłam niedawno zmienić swoje życie, w związku z czym zaczęłam sezon polowań na smoki. Po dziewiątej biorę Stellę na smycz i wędrujemy po Saskim około godziny, każda na swój sposób umilając sobie życie. Stellę puszczam wolno, niech się bawi. A ja wkładam w uszy/ na uszy (zależnie jakie wezmę) słuchawki, puszczam sobie Michaela i
...
opiekun forum mampsa.pl
Stary

Hejoooooooł:)

Napisane 27-12-2010 o 00:59 przez Sandy
Cześć ponownie.
Jak zapewne się domyślacie, Stella jest... dosyć dziwnym psem. Mało który pies bowiem kłapie na komendę, gada, ma ADHD i wyczynia dziwne różności ze swym językiem. Jednak dziwne psy są najfajniejsze. Sunia zawsze poprawia mi humor, nawet kiedy jestem na dnie depresji (czyt. internet mi się zawiesi albo rysunek nie wyjdzie), no i fajnie jest się do niej przytulić, a już najlepiej wykorzystywać jako podnóżek tudzież poduchę.
Co u nas? Sporo, a w zasadzie niewiele.
...
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 2 Sandy jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Dobre wieści!

Napisane 11-10-2010 o 08:42 przez Sandy
Nie wiem, czy czytaliście moją poprzednią notkę, którą skasowałam właśnie przed chwilą. Pisałam, że wypisuję się z forum. Otóż rozmyśliłam się i chyba nie potrafię - to strona, na którą automatycznie wchodzę zawsze po wejściu do internetu. Niestety, internetu od dawna nie mam, i kiedy coś piszę, to ze szkolnego komputera (tak jak teraz). Dlatego m.in. postanowiłam się wypisać. Niedawno jednak niewiasta, która to raczyła mnie urodzić, oznajmiła, że i ona nie może żyć bez netu i niedługo kupuje modem....
opiekun forum mampsa.pl