< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl

A co tam u nas?

Napisane 01-06-2009 o 14:54 przez Sandy
A sporo, tylko że ostatnio psuje nam się klawiatura i nie mogę pisać.
Cóż. teraz się trochę rozpiszę. Stella dostała cieczki (!!!) 10 dni temu, kiedy ja byłam na wycieczce klasowej. Ostatnio nie bardzo mi się chciało wyprowadzać pieska, więc mi wapniara zagroziła, że ją komuś odda.
I tak jej co prawda nie uwierzyłam, ale chcąc nie chcąc musiałam obiecać, że będę opiekować się szczeniaczkiem jak należy.
Jeśli jej łatwiej z tą myślą...
Jakiś czas
...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...