< Dobre wieści! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Stella, czyli mHrok na czterech łapkach.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Nie ogarniasz mojego psa? Witaj w klubie. Ja ją chyba ogarniam najmniej._. Ale to dlatego nigdy mi się z nią nie nudzi, zawsze mnie czymś zaskoczy... Raz powie "muom", raz będzie kłapać, żeby wydębić parówkę, raz wejdzie do lodówki. Pocieszne stworzonko^^
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Dobre wieści!

Napisane 11-10-2010 o 08:42 przez Sandy
Nie wiem, czy czytaliście moją poprzednią notkę, którą skasowałam właśnie przed chwilą. Pisałam, że wypisuję się z forum. Otóż rozmyśliłam się i chyba nie potrafię - to strona, na którą automatycznie wchodzę zawsze po wejściu do internetu. Niestety, internetu od dawna nie mam, i kiedy coś piszę, to ze szkolnego komputera (tak jak teraz). Dlatego m.in. postanowiłam się wypisać. Niedawno jednak niewiasta, która to raczyła mnie urodzić, oznajmiła, że i ona nie może żyć bez netu i niedługo kupuje modem. Tak więc nie będzie już przeszkód, bym tutaj dalej stukała.
No dobra - to tyle wyjaśnienia, teraz kwestia, która zapewne najbardziej interesuje bardzo nielicznych czytelników tego koszmarnego bloga - co u Stelli?
Ano jest tak: W sierpniu wyjechałam na kolonie, a psiak został sam (z pięciorgiem chłopa, ale beze mnie to jakby sam, co nie?) Bardzo tęskniła, z początku ponoć nie chciała nawet jeść, ale w końcu, heroicznym wysiłkiem się przemogła. Czego chcecie. W końcu to labrador.
Wróciłam z kolonii akurat w sam raz na II Paradę Labradorów. Myślicie pewnie(albo i nie), że jako że Stella była na pierwszej rok temu, pewnie zachowywała się odpowiednio. Cóż, muszę wam pokazać język. Była największym wcieleniem ADHD, jakie się tam pokazało, biła bezbronne pieski(husky, ONki, malamuty), ładowała się na scenę, topiła się w fontannie i kręciła pod budką z hot-dogami. Oczywiście cały czas bez smyczy, tysiące ludzi szukało jej pana, miliony pytało, czy to mój pies, miliardy sądziło, że się zgubiła. Wydoiła jedzenie od małych, bezbronnych dzieci, odgryzła mi kilka części ciała(głowa już nigdy mi nie odrośnie), pchała się na pokazy agility i zafafluniła całą masę bialutkich płaszczy. Poza tym, była bardzo grzeczna.
We wrześniu, co pewnie niezbyt Was zadziwi, zmuszona byłam zrobić wymarsz do szkoły.Stella całkiem nieźle to zniosła, choć wolałabym, żeby nie zżarła mi rękawa, kiedy wróciłam z rozpoczęcia roku. Przez naukę (taaa, jaasneeeee) i częste chorowanie (przeleżałam w łóżku prawie cały wrzesień) mam teraz dla niej coraz mniej czasu, niestety. Nie mam nawet kiedy jej wykąpać, a powinnam, bo mieszka w moim pokoju, a od jakiegoś czasu śmierdzi jak... zwierzę. Podejrzewam, że ma robaki. Jak będzie forsa, idziemy do weterynarza.
Trzy dni temu skończyła dwa lata!!! Impry nie było, bo znowu byłam chora. To też trzeba będzie nadrobić
Wczoraj zżarła smycz. Nie wiem, jak teraz będę z nią wychodzić na spacery.
Dobre wieści. Dzięki mojej nieocenionej przyjaciółce Mai umiem już całkiem nieźle obsługiwać tzw. "urządzenia techniczne". Obiecuję Wam, że kiedy tylko będę znów miała internet, zrzucę kilka zdjęć autorstwa Majki, na których jestem ja i moja sunia na placu zabaw w szkole mojego brata. Nie do końca wiem, czy to legalne, ale chodzimy tam z Majką i Stellą, kiedy tylko się da. Do tego rosną tam najlepsze papierówki na świecie - niech nikt mi się nie waży ich zrywać. One są moje. Zaklepane.
No to będzie na tyle. Szanujcie zieleń, jedzcie parówki i wielbcie Johnny'ego Deppa, albowiem boski on jest. Cześć.
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez Sandy