< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: smutnata2
Awatar smutnata2

Przypomnienie

Napisane 14-03-2012 o 16:35 przez smutnata2
Może przypomnę w skrócie:
Megi znalazłyśmy na alegratce i zobaczyłyśmy na zdjęciu.Wyglądała przeodjazdowo!!! Polowałyśmy długo na innego psa,ale w końcu została tylko ona,ta suczka w Ostrowie Królewskim.
Była niedziela,pamiętam.Gdy weszłam do domu,uderzyła mnie jego przytulność i przestrzenności.Jak zobaczyłam Megi niemal padłam ze zdziwienia. Zachwyciłam się takze jej mamusią! Megi wtedy szalała,a państwo od Megi nie chcieli nam jej oddać.Zadomowiła się od razu,ani razu...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...