< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Kenzulita
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Kenzo - Mój pies.

Napisane 30-10-2013 o 17:24 przez Kenzulita
Cześć !
Dziś trochę o Kenzie. Jest to mój mały urwisek. No może nie taki mały . Ma on już 1,5 roku. Jest średniego wzrostu i baaaardzo jest szalony . Codziennie jak wracam do domu cieszy się jagby mnie nie widział przez rok. Umie wytrzymać ok. 20 sekund na 2 łapach. Jest to bardzo skoczny pies i bardzo lubi dzieci. Właściwie sama nie wiedziałam , że taka rasa istnieje. Opowiem to w następnym poście . Kenzo ma rodowód. Kenzo ogólnie miał jechać na wystawy psów rasowych. Niestety...
Awatar Kenzulita
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Kenzulita jest offline
Stary

Czeeeść...!

Napisane 30-10-2013 o 17:12 przez Kenzulita
Jestem tu nowa. Nie wiem czy pisze tę notatkę na bloga czy po prostu https://www.google.pl/search?q=szpic...tm%3B500%3B558 Tutaj takie...
Awatar Kenzulita
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Kenzulita jest offline