< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - teqquila
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 2 votes, 4.00 average.

Jesienny spacer

Napisane 14-10-2008 o 08:40 przez teqquila
W niedziele ladna pogoda słoneczko ciepło az szkoda by bylo siedziec w domu . Wiec postanowilismy ,psy w samochod i do lasu . JAK psy zobaczyly ze sie szykujemy na spacer to nie mogly powstrzymac swej radosci. Pisk ,przepychanie, podniecenie i radosc bylo widac na ich mordkach . Szybkie wpakowanie calej zwariowanej 4 bylo trudne choc sie udalo.Oczywiscie zawsze sie czegos zapomni aparatu dojechalismy psy wybiegly i od razu zabawa choc trza bylo ja przykrucic zlapaniem na smycz i przejsciem...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 1 teqquila jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Psie zycie ...

Napisane 05-09-2008 o 10:45 przez teqquila
Tyson ostatniego sierpnia skonczyl 8 lat ... stal sie juz seniorem choc nie widac tak do konca tego, gdyz ma ciagle ochote sie bawic moze juz nie tak duzo jak kiedys i wciaz ma dobra kondycje, choc wiecej spi,jest bardziej przylepny niz kiedys no i czasami juz nie ma tyle sily , troszke mu pyszczek posiwial.Ostatnio zacza chudnac wiec w poniedzialek na badania krwi ...
I tak wczoraj mnie wzielo na wspomnienia , jak byl maly, pierwszy spacer ,pierwsze wakacje , pierwsze zawody ,sukcesy w
...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 1 teqquila jest offline
Stary

Wakacje Wakacje i po wakacjach

Napisane 11-08-2008 o 10:31 przez teqquila
Bylismy na wakacjach nad morzem , szkoda ze coraz mniej jest mozliwosci wchodzenia z psami na plaze . Bylismy w pieknym miejscu w sodku lasu nad samym morzem dla psow raj . Psy szcesliwe ,wybiegane wymoczone . Tylko jedna mysl sie nasow czemu psom nie wolno na plaze wchodzic bo brudza ?? Teraz jak bylismy to wiecej widzialam dzieci sikajacych na plazy poprostu na srodku plazy z mamusia niz psow ktore by sie na niej zalatwialy a wyjscia wokol wszedzie papiery po podcieraniach itp. no nic pogoda...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 2 teqquila jest offline
Stary
Rating: 1 votes, 4.00 average.

Reaktywacja

Napisane 01-07-2008 o 12:34 przez teqquila
Troche dawno mnie tutaj nie było nic nie pisałam ale teraz postaram sie nadrobic ...
Co nowego ... duze zmiany
Teraz oprocz Tysona mam jeszcze 2 slodkie potwory co prawda nie mieszkaja ze mna ale sa w połowie moje Psy mieszkaja u TzTa ale codziennie je widze i codzienne sapacery sa razem wiec moge pisac ze sa w polowie moje . Zaczely sie wakacje chcielismy gdzies wyjechac najlepiej nad morze ale z 3 psami to trudne ... ludzie nie chca ... albo nie wolno na plaze z psami ..
...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 7 teqquila jest offline
Stary
Rating: 13 votes, 3.00 average.

Coraz bliżej wiosny :)

Napisane 11-03-2008 o 00:40 przez teqquila
Dzisiejsz dzien był bardzo ciepły choc wietrzny !!Rano cyknełam kilka zdjec koteczkom tak byscie mogli je poznac !!
Po poludniu wybralalismy sie na spacer oczywiscie sami nie poszlismy!! Poszlismy z Ula i Ałkiem <yorkiem > Tyson znalazł żabe żywa !! to chyba jakis zwiastun wiosny ze żaba !! Chyba o tej poze nigdy nie było żab ale pewnie to wszystko przez pogode. Tyson chciał sie z żabka pobawic ale żaba nie miała na to ochoty . Oprocz tego Tyson dzis wszedł do wody
...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 8 teqquila jest offline