< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 10 votes, 2.70 average.

Nic nowego

Napisane 09-03-2008 o 09:54 przez Cavy&Tofas
Dzisiaj Tofik jeszcze śpi, ale ja dam jego foty. Żebyście mogli pooglądać mojego łobuziaka

Tutaj po ucieczce sie tak zmęczył i wielce skonany odpoczywał

Tu przyłapany na gorącym uczynku
jak podgryza mebelki
...
Awatar Cavy&Tofas
cudowny właściciel
Komentarze 7 Cavy&Tofas jest offline
Stary
Rating: 17 votes, 3.18 average.

Spacerkowo:)

Napisane 08-03-2008 o 21:14 przez Amigo
Dziś byliśmy u znajomej (teqquili) na spacerku. Mój beagle i jej bokser biegły jak szalone po polach tak że czasami było ciężko je uchwycić na fotkach.
Zależało mi na tym by wyszło choć jedno fajne zdjęcie ponieważ muszę dać zdjęcie ze swoim psem do informatora o instruktorach obozu z psem (ja jadę jako właśnie instruktor, pierwszy raz w życiu).
Było ciepło i słoneczko świeciło, ćwiczyliśmy także tropienie tzn. ja odchodziłam sie jakieś 300-400 metrów a potem Justyna z Tysonem i moim
...
Awatar Amigo
miłośnik psów
Komentarze 4 Amigo jest offline
Stary
Rating: 10 votes, 2.60 average.

Uciekinier

Napisane 08-03-2008 o 14:54 przez Cavy&Tofas
Wczoraj strasznie przestraszyłem moja pańcie bo uciekłem jej na ulicę główna.
Były psy i biegałem za nimi. Prawie mnie potrąciło auto.
teraz jest w porządku i pani się mną cieszy.
Awatar Cavy&Tofas
cudowny właściciel
Komentarze 4 Cavy&Tofas jest offline
Stary
Rating: 13 votes, 3.00 average.

Za co kochamy psy.

Napisane 08-03-2008 o 11:04 przez Russ
Czy zastanawialiście się kiedyś, za co kochacie swoje psy?

Za to, że tak świetnie łapią frisbee? Tak rewelacyjnie pokonują tor? Z taką pasją uczą się nowych sztuczek?

Chyba nie tylko za to...

Pies jest dla człowieka kimś ważnym, kimś kto potrafi kochać bez względu na wszystko. Kocha nas, nasze sukcesy i niepowodzenia. Kocha nas takich, jakimi jesteśmy
...
Awatar Russ
miłośnik psów
Komentarze 4 Russ jest offline
Stary
Rating: 10 votes, 2.20 average.

O czyszczeniu łapek, nowej zabawce, o cofaniu...

Napisane 07-03-2008 o 15:47 przez Kinia
Updated 07-03-2008 at 16:13 by Kinia
Łapki- zaczęłam sie wkurzać na tego wariata. Na każdym spacerze zalicza błotko! Musiałam coś wymyślić. Dawniej było tak, że zostawiałam psa w ogrodzie sżłam po wiaderko i szmtke z wodą, wracałam i czyściliśmy łapy. Ale na dzisiajszym spacerze pomyślałam: "Przecież, ja mam węża ogrodowego"- i tak pierszy raz myliśmy łapki szybko i bez problemów

Nowa zabawka- Marley zawsze lubił skarpetki. Ponieważ mam problem z nakręceniem go na co kolwiek. Wzięłam dwie stare długie skarpetki...
Awatar Kinia
miłośnik psów
Komentarze 4 Kinia jest offline