< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Notatki w blogu
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

Witam

Napisane 24-11-2009 o 11:11 przez Tajsonka
Cześć Nazywam się Angelika i mam 13lat. Mieszkam w Bydgoszczy. Mam psa Tajsona cocker spaniela angielskiego . W następnej notce wstawie jego zdjęcia . Mam nadzieję że będzie podobał wam się mój blog .
Mam jeszcze takie pytanko: Jak się wstawia zdjęcia na bloga
Pozdrawiam
Awatar Tajsonka
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Tajsonka jest offline
Stary

Moja wspaniała sunia!

Napisane 23-11-2009 o 18:32 przez Chuda21
Witam wszystkich!Od roku jestem szczęśliwą posiadaczką mojego"maleństwa" wabi się Suri. Uwielbia spacery i zabawę. Kocham ją, bo jest dla mnie całym moim życiem!
nowy uczestnik forum
Komentarze 1 Chuda21 jest offline
Stary

Trochę o mnie i o psie :)

Napisane 18-11-2009 o 17:28 przez Czakenzo13
Mam na imię Aga i prawie 12 lat. Kocham wszystkie zwierzęta a szczególnie psy i świnki morskie.Od sierpnia 2009 roku, jestem posiadaczką , pięknego samczyka o imieniu czako. Czako ma prawie 6 miesięcy. Nie ma rodowodu , ale kocham go bardzo . mam jeszcze 2-letnią świnkę morską Julkę.
Awatar Czakenzo13
uwielbiam psy
Komentarze 1 Czakenzo13 jest offline
Stary

Sporty

Napisane 18-11-2009 o 15:56 przez PiK
Razem z Polą i Kamą trenujemy różne sporty :
agility, dog dancing, PT, obedience, frisbee, bikejoring..
Pola jest bardzo "zapalona" na te ćwiczenia, ale ma już prawie 11 lat, więc wykonuje tylko prote ćwiczenia
Kama, jako że ma 3 lata, jest bardzo szalona. Uwielbia ćwiczyć, bo wtedy poświęca sie jej najwięcej czasu.
PiK
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 PiK jest offline
Stary

Fryzjer

Napisane 10-10-2009 o 15:13 przez adka207
Pierwsza wizyta u fryzjery, była bardzo stresującym przeżyciem dla Milki. Poszliśmy do Psiego Salonu Ewy Grabowskiej w Łodzi. Fachowa obsługa, najlepsze kosmetyki i wszystko co zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Fryzjerki były bardzo miłe w stosunku do mojej suni, jak i do mnie. Milka po tym jak odebrałyśmy ją już z salonu wyglądała jak modelka . Bardzo polecam ten salon i jestem pewna, że następnym razem też tam przyjdę.
Awatar adka207
nowy uczestnik forum
Komentarze 2 adka207 jest offline