< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Najlepsze wpisy
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Parada labradorów!!!

Napisane 22-06-2009 o 04:41 przez Sandy
Odbyła się wczoraj. Wystąpiły gwiazdy, m.in. Marcin Prokop, Dorota Wellman i Katarzyna Dowbor, gość specjalny. Ale nie będę pisać sprawozdania, od tego jest szkoła, a właśnie zaczęły się wakacje
Ogólnie było zarąbiście/zarombiście, czy jak to się tam pisze
Stella omal nie dostała oczopląsu, jak naraz zobaczyła tyle lustrzanych odbić, ale zaraz zaczęła się z każdym pieskiem grzecznie witać. Już co nieco wiem na temat ściągania fotek i filmików na kompa, więc prawdopodobnie
...
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 1 Sandy jest offline
Stary

jo tam.

Napisane 07-08-2009 o 22:22 przez LunQa&Hujbiert
Pojawiła się właśnie wena twórcza. Co oznacza, że wszystko będzie pisane raczej bez spacjalnego zastanowienia /kurde/ i będzie to raczej spontan /agu też poczyniaj takie O /.

Tam /kurde/ dzisiaj LunQa pierwszy raz kąpana była /właściwie to przed chwila. jeszcze lezy zdedana sobie na łóżku i warczy aktualnie na mojego porąbanego brata który próbuje do niej podejśc. dobrze sobie sokoła wychowałem, że go nie toleruja/. Trochę się bała ale tak /kurde/ jest już dobrze /wyskoczyła z wanny...
Awatar LunQa&Hujbiert
cudowny właściciel
Komentarze 2 LunQa&Hujbiert jest offline
Stary
Rating: 2 votes, 5.00 average.

kąpanie.

Napisane 08-08-2009 o 17:05 przez LunQa&Hujbiert

Obiecane zdjęcia ^^.
Awatar LunQa&Hujbiert
cudowny właściciel
Komentarze 1 LunQa&Hujbiert jest offline
Stary
Rating: 2 votes, 5.00 average.

Golden retriever - wspaniały pies, złoty aporter

Napisane 24-11-2009 o 12:49 przez Tajsonka
Chciałam tą notkę poświęcić tej wspaniałej rasie psa - golden retriever. Nie będą to jakieś nudne podręcznikowe wzorce chociaż taki był pierwszy plan. Chciałam wam opisać wrażenia z zobaczenia wczoraj tego wspaniałego psa. Byłam właśnie z młodszym bratem na spacerku gdy nagle podbiegł do mnie ten pies. Biegł powiewając złotą grzywą... Odrazu poznałam -"golden retriever!" - Ucieszyłam się. Od zawsze kochałam te wspaniałe psy a teraz widze go: wspaniałego psa, złotego aportera. Zawsze...
Awatar Tajsonka
nowy uczestnik forum
Komentarze 0 Tajsonka jest offline
Stary

Ulica...dom...shcronisko. ..dom... I nie tylko!

Napisane 27-11-2009 o 15:06 przez Laura&Szarik

6 lat temu miałam psa, Snoopy...
Po swojej matce i ojcu odziedziczył geny, których nikt do tej pory, jak go wzięłam nie odgadł. Snoopy gryzł, bardzo gryzł, przez to musiałam pieska oddać... Od tej pory jestem dalej bardzo, bardzo smutna, nie wiem, jak pogodzić się z tym okrutnym losem... Jego matka skończyła tak samo... Ojciec zdechł 1 miesiąc po tym, jak oddano jego "małżonkę"... Potem wzięłam psa z ulicy... Zwichnięta łapka,...
nowy uczestnik forum
Komentarze 2 Laura&Szarik jest offline