< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Najlepsze wpisy
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Psie zycie ...

Napisane 05-09-2008 o 10:45 przez teqquila
Tyson ostatniego sierpnia skonczyl 8 lat ... stal sie juz seniorem choc nie widac tak do konca tego, gdyz ma ciagle ochote sie bawic moze juz nie tak duzo jak kiedys i wciaz ma dobra kondycje, choc wiecej spi,jest bardziej przylepny niz kiedys no i czasami juz nie ma tyle sily , troszke mu pyszczek posiwial.Ostatnio zacza chudnac wiec w poniedzialek na badania krwi ...
I tak wczoraj mnie wzielo na wspomnienia , jak byl maly, pierwszy spacer ,pierwsze wakacje , pierwsze zawody ,sukcesy w
...
Awatar teqquila
miłośnik psów
Komentarze 1 teqquila jest offline
Stary

Z życia wzięte

Napisane 26-09-2008 o 01:14 przez Werus
Hello!!! W pierwszej notatce postanowiłam przedstawić wam obraz swojej rodziny, w końcu to ich będą dotyczyły moje dalsze wypowiedzi
Ja( Werus), czyli w moim mniemaniu szyja rodziny
( czyt. ustawiam głowę i resztę rodziny jak mi się podoba) moim marzeniem jest: zostać rewelacyjnym szkoleniowcem, który ulepszy... świat to za dużo , ale chociaż miejscowość w której mieszkam

Mąż( Piotrek), czyli moja osobista głowa (w jego mniemaniu rodziny). Czasem głowa myśli...na...
kocham psy
Komentarze 6 Werus jest offline
Stary

Poprawić komfort życia, choremu na serce psu.

Napisane 17-03-2009 o 13:18 przez korkowa
Updated 17-03-2009 at 13:21 by korkowa
Skierowany do tych nieszczęśników co mają psy chore na serduszko.

Ktoś kto ma psa chorego na to co moja suka, wie co to znaczy cieszyć się każda chwilą.
Jest to bolesny wątek poświęcony endokardiozie i kardiomopatii.
O ile to pierwsze (wada zastawek) jest mniej uciążliwe...lub hmm...no psy mogą z tą chorobą żyć kilka długich lat, to ta druga (choroba mięśnia sercowego) postępuje szybko.
Moja suka ma tę pierwszą.
Gdy już się z tym pogodzisz tak jak ja. ...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 0 korkowa jest offline
Stary

Światełko w tunelu.

Napisane 17-03-2009 o 13:45 przez korkowa
Gdy szłam na kolejną wizytę u weterynarza, zrobić EKG, przygotowywałam się na najgorsze.
Już w poczekalni starałam się relaksować, ale ciągle przechodziła mi myśl przez głowę, a co jeśli sie pogorszyło?
Kora z resztą też zadowolona nie była, zerwana wcześnie rano z łóżka trzęsła się z zimna- a może i ze strachu?

W gabinecie nie robiła rodeo jak ostatnio, stała spokojnie, chodź widziałam strach w jej oczach, wtuliłam się w jej mordkę i czekałam....to czekanie jest dobijające,...
Awatar korkowa
opiekun forum mampsa.pl
Komentarze 0 korkowa jest offline
Stary

Dzień w schronisku

Napisane 01-05-2009 o 12:27 przez ciamulka321
Updated 02-05-2009 at 20:31 by ciamulka321
Witajcie!
Parę dni temu byłam w schronisku zawieść karmę i inne dary z mojej szkoły wszystkim psiakom i kotom. Po wypakowaniu z auta tego wszystkiego, jeden z wolontariuszy oprowadził mnie, moją przyjaciółkę i dwóch kolegów po schronisku. Dowiedziałam się, że jest tam aż 540 psów (!!!), 15 kotów w szpitalu i 12 kotów dzikich. Nawet nie wiecie, jakie to we mnie wywołało zdumienie i smutek, gdy usłyszałam o psach. Kiedy tak szłam między kojcami, zobaczyłam tam siedem młodziutkich amstaffów,...
Awatar ciamulka321
nowy uczestnik forum
Komentarze 1 ciamulka321 jest offline