< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Elvis

Trochę o moich psach.

Napisane 19-02-2013 o 20:43 przez Elvis
Mam na imię Simon. Mój pierwszy pies był suką rasy york. Wabiła się Lily. Niestety, miała zamiłowanie do gonienia aut. Zginęła pod kołami mercedesa. Na swoje usprawie-
dliwienie mam to, że tresowałem ją mając
6 lat. Drugi żył najdłużej, a wabił się Gordon, więc, jak imię skazuje był rasy seter
gordon. Umarł 05.10.2012 roku na cośtam
serca. Trzeci-Elvis rasy cocer spaniel leży mi
w tej chwili na kolanach i liże. Mam całą zaślinioną twarz...no super! Tutenhamon skoczył...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...