< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Z życia wzięte

Z życia wzięte

Napisane 26-09-2008 o 01:14 przez Werus
Hello!!! W pierwszej notatce postanowiłam przedstawić wam obraz swojej rodziny, w końcu to ich będą dotyczyły moje dalsze wypowiedzi
Ja( Werus), czyli w moim mniemaniu szyja rodziny
( czyt. ustawiam głowę i resztę rodziny jak mi się podoba) moim marzeniem jest: zostać rewelacyjnym szkoleniowcem, który ulepszy... świat to za dużo , ale chociaż miejscowość w której mieszkam

Mąż( Piotrek), czyli moja osobista głowa (w jego mniemaniu rodziny). Czasem głowa myśli...na...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...