< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - smutnata2
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Stary

po pierwsze

Napisane 21-01-2014 o 13:09 przez smutnata2
Po pierwsze, Lampo od kilku miesięcy(Pimpuś) jest wykastrowany. Po drugie mam kotki moje ślicznotki.
Zapomniałam Wam powiedzieć w tym tłoku myśli...
Mam nadzieję,że dacie mi szansę...
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 0 smutnata2 jest offline
Stary

Przemyślenia

Napisane 21-01-2014 o 13:02 przez smutnata2
Żałuję tego co zrobiłam. Naprawdę. Szkoda,że nie da się cofnąć czasu...Wiele rzeczy zrobiłam źle na tym forum. Ale już nie jestem tą samą osobą. Uległam zmianie...Gdybym teraz miała pisać..hm...chyba zajęłoby to chyba pół tego pola.
Dużo przegapiliście. Ale to nic, już mówię co się wydarzyło...obserwujcie uważnie;p
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Stary

Wydoroślenie

Napisane 21-01-2014 o 12:39 przez smutnata2
Ależ ten czas leci...nim się obejrzałam,wydoroślałam. Z młodej dziewczynki stałam się nastolatką. Czas stanowczo za szybko leci. Czas upływa. Dużo się zmieniłam. Przede wszystkim chciałabym poinformować że Lampuś(Pimpuś) jest od kilku lat wykastrowany.
Co do Megi? Megi ma już 2 lata, myślę ,że mogę ją wysterylizować... Moje psy czują się dobrze.
Lampuś(Pimpuś) to anioł,nie pies. Bardzo jest grzeczny, ładnie nas broni. Ależ ten czas leci,naprawdę, trudno w to uwierzyć...
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Stary

Pierwsza cieczka Megi

Napisane 16-06-2012 o 13:47 przez smutnata2
Megi ma pierwszą cieczkę,oczywiście wpadłam do google i poinformowałam się o tym co nieco xDD Muszę jedynie jej pilnować;p
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Stary

Co ten weterynarz się czepia?

Napisane 26-04-2012 o 14:20 przez smutnata2
Przypomniało mi się,że wet nas czepiał się,cytuję:"Macie ją pilnować ". Nie rozumiem,przecież jest młoda i niedojrzała na ciążę.Ma dopiero 6 mc może przypomnę...
Megi mam na myśli:P
Awatar smutnata2
miłośnik psów
Komentarze 2 smutnata2 jest offline