< Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. - Blogi mampsa
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Blogi serwisu mampsa.pl
Losowo wybrana notatka: Ferdulka
Awatar Ferdulka

Witam was serdecznie!

Napisane 22-06-2009 o 18:37 przez Ferdulka
Moja psinka wabi sie Ferdek a ja jako jego wlascicielka bede na biezaco pisala o moim ulubiencu. tak wiec dzisiaj dopadlam kompa po mojej szalonej zabawie z psinka! dzis bawilismy sie kosteczka i wspaniale spedzilismy razem czas. Ferdek to mieszaniec owczarka niemieckiego. przez pewna chwile mialam nadzieje ze to jednak bedzie czysty owczarek niemiecki ale zostal kundelkiem ale jakze kochanym piesek posiada niespozyta energie wszedzie go pelno i rozrabiac lubi.. tylko malo szczeka. bywa zazdrosny...
Ostatnie wpisy
Ostatnie komentarze
    Przykro nam, brak nowych wpisów.
    Przykro nam, brak komentarzy.
Więcej...