< Pies - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Marzenie deerhy
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Oceń notatkę

Pies

Napisane 17-01-2010 o 20:15 przez deerha
Chciałabym miec psa. ObojęPtnie jakiego. Zwykłego kundelka. Psa , który mnie pocieszy w trudnej chwili. Psa , który pozwoliłby mi przestac myślec o problemach
POTRZEBUJĘ PSA, KTÓRY GOTÓW MNIE JEST POKOCHAC.

Jakiś czas temu pokłóciłam się z moją przyjaciółką. Pogodziłyśmy się , ale na razie ie mogę się z nią spotykac.

I NIE MAM PSA , KTÓRY BY MNIE POCIESZYŁ........
Komentarzy 8

Komentarze

Stary
Awatar Caroline

Wiem...

Wiem że ci smutno ale trudno.[OMG ja rymuje]

Ja też jestem czasami smutna ale kupie psa na wakacje bo wtedy będe miała czas się nim zając.
Jesli twoi rodzice sie na psa zgodzili to rób tak jak ja: dekoruj sobie półke w której beda rzeczy dla psiaka itp.A smutek?/??Pomysl o swoim psiaku i zacznij wtedy kuc ;D
Napisane 25-01-2010 o 19:20 przez Caroline Caroline jest offline
Stary
Awatar Mysia i Beethoven
Cyt.kupie psa na wakacje bo wtedy będe miała czas się nim zając. pies jest na całe życie helo! Jak tylko w wakacje będziesz mieć czas to dobrze ci radzę z psem sobie odpóść. Przyzwyczaji się do ciągłej opieki/zabawy z tobą. A co jak wakacje się skończą i ty pójdziesz do szkoły??? Zostawisz psa samego?
Napewno odpowiesz że zostawisz go z siostrą/bratem/mamą/tatą/babcią/dziadkiem. Wiem że to też opieka ale to nie to samo co z tobą. Też miałam pieska kupiłam go w wakacje i bawiłam się z nim cały czas a jak się wakacje skończyły poszłam do przedszkola (wtedy byłam mała) to uciekł i inna dziewczynka go sobie wzięła. Powtarzam; pies jest na całe życie. Z poważaniem Mysia i Beethoven.
Napisane 26-01-2010 o 13:39 przez Mysia i Beethoven Mysia i Beethoven jest offline
Stary
Awatar deerha

nO.......SMUTNO MI....

ECH.smutno jest bez psiaka w domu........no wiem , trzeba kuc to i kupia z pewnością psinę . tyle że w tej szóstej klasie i tak ciągle kuję bleeee fujfuj... np. pani bodych od niemca ( uch ) dała nam do nauczenia się 88 słówek ! pisałam z tego kartkowe........
nakbardziej to chciałabym psa ze schronu...
Napisane 26-01-2010 o 21:34 przez deerha deerha jest offline
Stary
Awatar Caroline
Mysia i Betchoven:

Wiem.Ale pies jest nie na cale życie...na pare lat.Np. w wypadku westie 15 lat.I nie napadaj na mnie!!!.Będe wtedy miała czas się nim zając bo chodziło mi oto ze jako szczeniaczek bede miala czas mu wszystko pokazac,postarac sie aby sie zadomowił.Oto mi chodziło.I psiak zostanie owszem sam w domu ale ja przez wakacje będe go przystosowywała do samotnosci.Najpierw pójdę na spacer z rodzicami ,a on zostanie na jakieś 5 minut,potem dłużej itd.A więc nie martw się o mojego psa bo ja sobie poradze.

Deerha:
No ja NIECIERPIE NAUKI/NAUCZYCIELEK/SZKOLY.
Napisane 30-01-2010 o 17:53 przez Caroline Caroline jest offline
Stary
Awatar Mysia i Beethoven

To świetnie.

Jak dobrze że ty to wiesz... Niektórzy tego nie wiedzą i mają psa na chwilę a potem... aż się chce płakać, co się z tymi psami dzieje w najlepszym wypadku na łańcuchu lądują...
Napisane 05-02-2010 o 12:04 przez Mysia i Beethoven Mysia i Beethoven jest offline
Stary
Awatar Caroline
Mysia i Bethoven

Dzięki.Ja jednak zaadoptuje kundelka i mam już szczeniak ina oku
Napisane 06-02-2010 o 18:43 przez Caroline Caroline jest offline
Stary
Awatar Mysia i Beethoven
Fajnie! Tylko nie daj go komu innemu zaadoptowac!
Napisane 14-02-2010 o 16:50 przez Mysia i Beethoven Mysia i Beethoven jest offline
Stary
Awatar DorisSsSs

SmUuu... TnOo .... .. jest ZyYyyyć . . . BeZzz PsAAAaaa . . . !

moge cie jedynie pocieszyć - ale jak i po co ? co to da ??????? hmm. . . moze w swoim pokoju ponaklejaj jakies plakaty z PSIAKAMI (
Napisane 28-08-2010 o 13:22 przez DorisSsSs DorisSsSs jest offline

Ostatnie notatki napisane przez deerha