< Fryzjer - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Milka
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Milka to malutka yoreczka, bardzo wesoła i lubiąca spacery, a ten blog jest o niej.
Oceń notatkę

Fryzjer

Napisane 10-10-2009 o 15:13 przez adka207
Pierwsza wizyta u fryzjery, była bardzo stresującym przeżyciem dla Milki. Poszliśmy do Psiego Salonu Ewy Grabowskiej w Łodzi. Fachowa obsługa, najlepsze kosmetyki i wszystko co zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Fryzjerki były bardzo miłe w stosunku do mojej suni, jak i do mnie. Milka po tym jak odebrałyśmy ją już z salonu wyglądała jak modelka . Bardzo polecam ten salon i jestem pewna, że następnym razem też tam przyjdę.
Komentarzy 2

Komentarze

Stary
Awatar Marcioszek
Pozdrowienia dla Milki od... Milki
Napisane 18-10-2009 o 14:34 przez Marcioszek Marcioszek jest offline
Stary
Awatar Aga530
Śliczna sunia pozdrowionka!
Napisane 20-10-2009 o 21:04 przez Aga530 Aga530 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez adka207