< Wizyta u weta. - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Stella, czyli mHrok na czterech łapkach.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Nie ogarniasz mojego psa? Witaj w klubie. Ja ją chyba ogarniam najmniej._. Ale to dlatego nigdy mi się z nią nie nudzi, zawsze mnie czymś zaskoczy... Raz powie "muom", raz będzie kłapać, żeby wydębić parówkę, raz wejdzie do lodówki. Pocieszne stworzonko^^
Oceń notatkę

Wizyta u weta.

Napisane 02-06-2009 o 19:36 przez Sandy
Dosłownie przed chwilką poszłam ze Stelcią do naszej ulubionej kliniki na Senatorskiej (serdecznie polecam!!! ). Miałyśmy ze szczepionkami trzymiesięczne opóźnienie, więc musiałyśmy nadrobić, przy okazji okazało się, że znowu jest okazja darmowego czipowania. Teraz zastanawiam się, czy nie wziąć pieska na noc na antresolę, do mojego pokoju, bo dzieciaki nie dadzą jej spokoju i chip może się przemieścić, a wtedy to już lipa. Muszę pieseczka pochwalić, bo zachowywała się wzorowo, przy szczepionce nawet nie miauknęła, tylko pisnęłą troszkę, gdy ją wetka czipowała (Ale o Jezu, co to było?! chyba jakiś czołg jej wjechał pod skórę, a nie igła!!! ). Ale babka i tak zapunktowała, bo poczęstowała pieska mięskiem. Stella miała już w nosie ból, chipy, szczepionki i czołgi, chciała tylko więcej suszonki. Ale po chwili musiałyśmy już iść, bo czekali już inni pacjenci, a ja się przestraszyłam, że wetce wyjdą wszystkie smaczki...
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar DorisSsSs
to fajnie,że dobrze się spisała twoja Stella moja Doris to się wkurza na vet. jak kiedyś na wiosnę byłam żeby jej kleszcza wyjął to trzeba było jej buzię bandażem zawiązać bo ząbki pokazywała
Napisane 17-08-2010 o 14:52 przez DorisSsSs DorisSsSs jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Sandy