< Ma cieczkę czy nie? HELP!!! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Stella, czyli mHrok na czterech łapkach.
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Nie ogarniasz mojego psa? Witaj w klubie. Ja ją chyba ogarniam najmniej._. Ale to dlatego nigdy mi się z nią nie nudzi, zawsze mnie czymś zaskoczy... Raz powie "muom", raz będzie kłapać, żeby wydębić parówkę, raz wejdzie do lodówki. Pocieszne stworzonko^^
Oceń notatkę

Ma cieczkę czy nie? HELP!!!

Napisane 14-05-2009 o 13:38 przez Sandy
Od jakiegoś czasu Stellę zaczęły obwąchiwać i oblizywać w sposób bardzo konkretny wszystkie psy z okolicy. Skończyła 7 miesięcy i zastanawiam się, czy nie będzie już miała cieczki... Nie widzę kropelek krwi na podłodze, więc pewnie jeszcze nie ma... A jakie są jeszcze objawy cieczki? HELP!!!
Komentarzy 3

Komentarze

Stary
nie .narazie nie. ja mam suczke dopiero po 10 miesiącu dostaje cieczke .u mnie za pierwszym razem zaszła w ciąże więc jej pilnuj i się niemartw
Napisane 01-06-2011 o 16:14 przez nora nora jest offline
Stary
Awatar luneczka9783
w 8-10 miesiącu jest cieczka u suni nie martw się na pewno jeszcze nie ma cieczki
Napisane 20-08-2011 o 10:35 przez luneczka9783 luneczka9783 jest offline
Stary
Awatar luneczka9783
zapraszam na mojego bloga
Napisane 20-08-2011 o 10:35 przez luneczka9783 luneczka9783 jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Sandy