< Zefir-moja wielka miłosc - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Zefir- czteryo łapy wulkan energii
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Czy dzisiaj wyobrazam sobie zycie bez mojego czworonoga? Bez namysłu odpowiadam ze NIE. Nie żałuje ani jednej minuty i dnia spedzonego z moją rudą, czworonożną miłością - Zefirem spanielem o cudownym sercu i duszy.
Oceń notatkę

Zefir-moja wielka miłosc

Napisane 18-02-2009 o 13:43 przez Asienka
Zefir, bo tak ma na imie mój 3,5-letni cocker spaniel angielski. Wkroczył w moje życie w pewien sierpniowy dzionek w 2005 roku. Wywracaja przy tym moje życie do góry nogami wnoszac w szary żywot nastolatki tajfun pozytywnych doznań i emocji.
Komentarzy 1

Komentarze

Stary
Awatar DorisSsSs
"zefir"-tak nazywa się wilczur mojej babci nie wiem ile ma lat ale jest w podeszłym wieku
Napisane 20-08-2010 o 13:15 przez DorisSsSs DorisSsSs jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Asienka