< Ulepszanie mojej miejscowości cz1 - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach
   

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Z życia wzięte
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Witam wszystkich!!! Na moim blogu będę opisywała życie mojej rodzinki ( ja, mąż, kot, zacofana babka i oczywiście pies) nie ukrywam że to pierwszy mój blog więc liczę na wyrozumiałość i wskazówki z waszej strony
Oceń notatkę

Ulepszanie mojej miejscowości cz1

Napisane 30-09-2008 o 23:30 przez Werus
Hej! Ale mi sie marzenie spełniło!!!
Zacznę on poczatku. Tu gdzie mieszkam wiele piesków dużych i małych goni sobie po ulicy bez nadzoru, a jeśli idą z właścicielem to znaczy że go wyprowadzają ( własciciela ) albo własciciel woła bez skutku swojego podopiecznego. Kiedy ja idę z Timbem na spacer i zobaczę kogoś obcego wołam go, on podbiega do mnie, siada, dostaje nagrodę i zapinam go na smyczi idziemy dalej, a kiedy już ta nadchodząca osoba jest blisko nas zachwyca się jakiego ja mam grzecznego psa. A TO TYLKO POPRAWNE ZACHOWANIE!!! Pochwaliłam się kilka tygodni tem koleżance na spacerze czego nauczyłam Timba: siad, leżeć, zostań, zdechł pies, do mnie, nie rusz ( jedzenia), równaj. Koleżanka była w zachwycie oczywiście . A w zeszłym tygodniu zadzwoniła do mnie pewna dziewczyna, która pracuje razem z moją koleżanką z pytaniem czy mogę pomóc ułożyć jej psa.
Ale miałam minę dziób to mi się sam cieszył! Oczywiście dowiedziałam się dokładniej o co chodzi iiiiii.............zgodziłam się . Umówiłyśmy się na poniedziałek. Kiedy przyszedł wyczekiwany dzień pojechałam do jej domu. Kiedy doszłam do bramki zobaczyłam 4-ro mies. boksera stojącego na środku podwórka ze zdziwioną miną mówiacą : "co Ty tu robisz i co ja mam zrobic z tobą??? " Psiak okazał się baaaaardzo sympatyczny, dowiedziałam sie jakie są problemy, czego od niego będa wymagali własciciele, udzieliłam porad, zadałam pierwsze ćwiczenia, pokazałam jak nauczyć psa siadania i pojechałam do domu. Oczywiście umówiłam się na kolejne spotkanie na przyszły poniedziałek, i już nie mogę sie doczekać, dzisiaj dzwoniła do mnie włascicielka psiaka, powiedziała że już przychodzi na zawołąnie i siada, z innymi zachowaniami tez jest już lepiej ......to pierwszy krok do pokazania ludności jak porozumieć się i nauczyć czegoś swojego psa, jak się nim zająć i wyegzekfować posłuszeństwo bez bicia, kolczatek i nerwów. ( A ta rodzina już chciała wpakować go na kolczatkę! )
Komentarzy 3

Komentarze

Stary
Awatar Sukkubi
Super sprawa, gratuluję! Tylko niech się nie wyda, że tak na prawdę układasz ludzi nie zwierzęta, bo Ci pierwsi tego nie zniosą ;-)))
Napisane 01-10-2008 o 20:49 przez Sukkubi Sukkubi jest offline
Stary
To tajna informacja, nie mów o tym nikomu ;D
Napisane 01-10-2008 o 22:30 przez Werus Werus jest offline
Stary
Awatar fionka
Nie no klasa... Ja bym mojego chciała wychować, ale cóż... Oporne bydle... Na wszystko ma swój sposób:P Indywidualista:P A Tobie życzę więcej zamówień na szkolenie psów:P Pozdrawiam i życzę powodzenia
Napisane 29-11-2008 o 20:46 przez fionka fionka jest offline
 
Ostatnie notatki napisane przez Werus


Powered by vBulletin Version 3.6.8 | Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. | Forum należy do serwisu: mampsa.pl.
powiedz czego oczekujesz od swojego psa i zobacz czego Twój pies oczekuje od Ciebie
Kopiowanie zabronione. Zakaz kopiowania i wklejania cudzych zdjęć (prawa autorskie).