< Z życia wzięte - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Z życia wzięte
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Witam wszystkich!!! Na moim blogu będę opisywała życie mojej rodzinki ( ja, mąż, kot, zacofana babka i oczywiście pies) nie ukrywam że to pierwszy mój blog więc liczę na wyrozumiałość i wskazówki z waszej strony
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Z życia wzięte

Napisane 26-09-2008 o 00:14 przez Werus
Hello!!! W pierwszej notatce postanowiłam przedstawić wam obraz swojej rodziny, w końcu to ich będą dotyczyły moje dalsze wypowiedzi
Ja( Werus), czyli w moim mniemaniu szyja rodziny
( czyt. ustawiam głowę i resztę rodziny jak mi się podoba) moim marzeniem jest: zostać rewelacyjnym szkoleniowcem, który ulepszy... świat to za dużo , ale chociaż miejscowość w której mieszkam

Mąż( Piotrek), czyli moja osobista głowa (w jego mniemaniu rodziny). Czasem głowa myśli...na szczęście tylko czasem . Największym marzeniem męża jestem ja , ale to już się spełniło, kolejnym jest super auto i wolne od pracy do końca życia.

Z tzw. ludzkich istot już nikogo w domu nie ma, jest babka ale ona do nich się nie zalicza. Babka ma na każdy temat swoje zdanie ( oczywiście zawsze różne od mojego ). Marzenie babki: wieczna zabawa w " babka mówi..."

Kolejnym mieszkańcem naszego domu jest Neo zwany Leonem jest to czarny, zadziorny i zwariowany kocur, jego matka była brytyjką, ojciec przypadkiem , mozna o nim napisać jedno, gdyby za nocki spędzone w lesie ktos mu płacił, byłby miliarderem . Marzenie: upolować rodzinnego psa.

I ostatni członek rodziny pies Timbo, rudy, pokręcony akita inu uwielbiający jedzenie ( w tym Leonka) Marzenie: spacer trwajacy wiecznie.

Mam nadzieję że zycie mojej rodzinki będzie na tyle ciekawe że, będziecie chcieli zaglądać tu częściej niż do waszych lodówek
Komentarzy 6

Komentarze

Stary
Awatar Sukkubi
Marzenie Banki mnie rozwaliło:-) Bomba rodzinka!
Napisane 01-10-2008 o 19:52 przez Sukkubi Sukkubi jest offline
Stary
Dzięki, mnie rozwala sama babka
Napisane 01-10-2008 o 21:28 przez Werus Werus jest offline
Stary
pisz o wszystkim w takim stylu hahaha
Napisane 02-12-2009 o 15:11 przez dorotkaKwiatowa dorotkaKwiatowa jest offline
Stary

Fajny blog!

Podoba mi się, będę tu zaglądać
Napisane 02-12-2009 o 20:08 przez Sandy Sandy jest offline
Stary
Awatar Psiara888
Śmieszne były słowa: "Moja osobista głowa". A babka rozbawiła mnie do łez.
Napisane 03-08-2010 o 21:21 przez Psiara888 Psiara888 jest offline
Stary
blog 1 klasa
...jestem równeiż właścicielką akitki, pozdrawiam serdecznie zakręconą rodzinkę. Myślę, iż akity tylko w taich miejscach czują się cudnie
Napisane 24-03-2011 o 13:18 przez katsu katsu jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Werus