< Bez molosa smutno by było! - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Blog niepowtarzalnej łobuzicy START
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Kora- pies mojego życia.
Pies, który odmienił moje życie i co dzień je ubarwia.
Pies, którego co dzień uczę się na nowo.
Pies, który mimo iż dużo przeszedł, kocha mnie na swój sposób.
Pies, który jako jedyny nie zawiódł mnie i nie opuścił w trudnych chwilach.
Kora to pies, który wprowadził mnie w psi świat, dzięki niej poznałam takie pojęcia jak kliker, czy target.
To pies, którego kocham tak mocno- jak tylko można kochać przyjaciela.
To pies, którego nigdy nie zapomnę, a kiedyś gdy sie rozstaniemy- ona zawsze będzie żyć w moim sercu.
Dla Ciebie maleńka, Tobie dedykuje ten blog, choć nie da się słowami ująć tego co czuję, to postaram się przybliżyć Wam, życie mojej przyjaciółki.
Oprócz Kory mam też mixa bordera i kundlicę, które także od czasu do czasu będą sie przewijać przez blog, równie mocno je kocham i nie dyskryminuję.

Korkowa.
Rating: 1 votes, 5.00 average.

Bez molosa smutno by było!

Napisane 21-07-2008 o 11:46 przez korkowa
"To pitbull?! A nie bo się ślini!"-zasłyszane w autobusie.

Czyli co sprawia, że mimo problemów jakie mi przysparza Kora kocham ją jak żadnego innego psa.

Właściwie kocham w niej wszystkie cechy nawet te, które inni nienawidzą- sprawiają bowiem, ze Kora nie może pozostać obojętna.

Ostatnio czekał nas edukacyjny występ dog dancingowy, ale przed występem 2 schroniskowe psy z akcji poszarpały się- co bardzo zaniepokoiło Korę.
Zrezygnowałam z pokazu, dobro psa bowiem nadkładam nad pokazy.
Okazałam jej w ten sposób zrozumienie jakie ona okazuje mi kilka razy w tygodniu np. gdy mam zły humor!

Mam świadomość, że pomimo starań nie wyrobię w niej entuzjazmu jak u owczarków, czy sprytu jak u terierów.
Na każdy spacer muszę nosić chusteczki, ale ona ma w sobie coś co sprawia, że jest mi droższa ni tamte pozostałe razem wzięte. Jest na tyle mało psi, na ile to możliwe!

Ona jest moją nauczycielką- bowiem każda moja słabość zostanie perfidnie wykorzystana.
Jest moją przyjaciólką, towarzyszy mi bez względu na humor i stan portfela
Jest moim małym błaznem- nigdy nowiem nie wiem co jej wpadnie do łba- jest po prostu moja kopalnią nieodkrytą!
Jest na tyle inteligentna by udawać głupola i na tyle cierpliwa by znosić moje za duże wymagania co do niej.

Jak widać staram się z każdej nawet złej cechy wyciągnąć pozytyw, życie jest jednak za krótkie by długo na nią się złościć, a kilka wypadków uświadomiło mi jak, Kora dużo dla mnie znaczy.

Raz nawet śnił mi się koszmar, w którym straciłam Korę..był to wielki przeszywający ból, pustka i beznadziejna bezradność...
- PS. w chwili pisania notki byłam na wakacjach, bez mojego skarbeńka, dlatego pewnie tu tyle sentymantalizmu!
Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez korkowa