< O wszystkim i o niczym... - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Kinia
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 9 votes, 3.11 average.

O wszystkim i o niczym...

Napisane 30-05-2008 o 14:26 przez Kinia
Ostatnio robiliśmy sporo rzeczy. Między innymi ćwiczyliśmy frisbee nie z jednym talerzem lecz z dwoma! Nasze wczesniejsze problemy odeszły. Pies puszcza talerz bez problemu. Myśle, że za niedługo zacznę mu rzucać backhandy
Zrobiliśmy nowe przeszkody do agility:
-3 hopki nie dokońca wymiarowe ale jak na nasze podszeby wystarczą
- koło bez koła, bo nie miałam z czego zrobić. Więc mam teraz uformowane z drutu.
Jak narazie ćwiczymy same hopki. I muszę stwierdzić, że mam fajnie skaczącego psa
Obedience- umiemy właściwie wszyskto do klasy 0 w warunkach normalnych. Jeszcze tylko trzeba chodzenie przy nodze dopracować. Troche nam skręt w prawo nie idzie.
Tropienie- jak narazie nie tropimy bo na polach rośnie zboże.

W weekendy chodzimy nad rzeczkę popływać
Komentarzy 3

Komentarze

Stary
Awatar Enchantress
Rzeczywiście, sporo!
Życzę owocnej nauki frisbee, agility, tropienia i obi!

My niestety nie tropimy, ale powoli zabieram się za zabawy węchowe z psem.
Pewnie Wenka będzie zadowolona!
Napisane 30-05-2008 o 20:44 przez Enchantress Enchantress jest offline
Stary
Awatar korkowa
Kurcze zazdroszcze Wam!
A właściwie to zycze Wam jak najlepiej, trzymam kciuki!
Napisane 31-05-2008 o 17:21 przez korkowa korkowa jest offline
Stary
Awatar Kinia
Dziękujemy
Napisane 01-06-2008 o 09:03 przez Kinia Kinia jest offline

Ostatnie notatki napisane przez Kinia