< O piesku, który pomógł Marleyowi skupić się na mnie;) - Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki.
forum dyskusyjne mampsa.pl
Szkolenie i WychowanieSklep dla PsówKatalog KynologicznyForum DyskusyjneEncyklopedia Ras PsówBlog o Psach

Wróć   Pies i Ty | Forum mampsa.pl - pytania, problemy, odpowiedzi, porady, wskazówki. > Blogi mampsa > Kinia
Blogi mampsa FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Przeczytane Fora

Rating: 5 votes, 2.60 average.

O piesku, który pomógł Marleyowi skupić się na mnie;)

Napisane 17-04-2008 o 19:56 przez Kinia
Jak zwykle rano. Poszłam z Marleyem na spacer. Przed nami szedł piesek podobny do jack russel terriera. Bardzo ciągnął na wszystkie strony. Marl był nim zainteresowany i to bardzo. Szedł na prawie napiętej smyczy i gapił się na niego, od czasu do czasu wąchajac krzaczki. Nagle od tyłu podleciała do mnie mała, czarna suczka. Bardzo chciała być głaskana. Marley początkowo jej nie zauważył. Ale kiedy ja zaczęłam się z nią witać, dosyć wylewnie on podleciał się przywitać. Oczywiście pełnia labradorowego szczęścia dała się we znaki moim nogą ponieważ mocno oberwałam z jego ogona... Po chwili znalazł się właściciel suczki i się rozstaliśmy. Ale od tego czasu Marley bardziej mnie pilnuje nawet na smyczy! Boi się, że przepuści okazje przywitania się z innym pieskiem

Komentarzy 0

Komentarze

Ostatnie notatki napisane przez Kinia